Petrovická kultura

Petrovický Rock fest

Olympic-Kreyson-Precedens-Claymore

Poklidné vody tichého Botiče se rozvíří v dunivých rytmech při setkání králů českého rocku a bigbítu. Rocková ryzost na rugbyovém bojišti.

23.června 2023


Sportovní areál Rugby Petrovice, Grammova, Praha-Petrovice


Olympic-Kreyson-Precedens-Claymore-Claymore Ladies    The Interlude


Informace pro návštěvníky

Místo konání: sportovní areál Rugby Petrovice, Grammova. Praha-Petrovice

Datum konání: 23.červen 2023

ORGANIZAČNÍ ŘÁD FESTIVALU

1. Na festival se vydávají vstupenky řádné a akční. Vstupenky jsou prodávány v předprodeji, a to prostřednictvím prodejního portálu www.smsticket.cz, na vybraných místech společnosti Student Agency a v knihovně úřadu Městské části Praha-Petrovice, Edisonova 429, Praha-Petrovice. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se na místě nevyměňuje.

2. Jediná platná měna ve festivalovém areálu je CZK.

3. Padělání vstupenek je nepřípustné a trestá se podle zákona.

4. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za újmu na zdraví návštěvníků ani za škody způsobené na jejich věcech.

5. Děti starší tří let potřebují vlastní vstupenku. Osobám mladším 15 let je vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.

6. Do areálu není dovoleno vnášet jakékoliv nápoje (ani ve vratných kelímcích), pet láhve, skleněné lahve, skleněné nádoby, plechovky, sedátka, židličky (včetně skládacích), různé podložky včetně polystyrenových či dřevěných "kostek", zbraně, nože, nůžky, tyče na vlajky, deštníky a další předměty, které by mohly být pořadatelem označeny za nebezpečné. Pořadatel si vyhrazuje právo osobní bezpečnostní kontroly!

7. Do prostoru konání akce je zakázáno nosit magnetofony, kamery či videokamery. Pořizování audio a videozáznamů pro komerční a reklamní účely bez souhlasu pořadatele, je zakázáno! Porušení tohoto bodu může být klasifikováno jako trestný čin.

8. Fotografování je povoleno pouze z kompaktních fotoaparátů bez přídavného dlouhého objektivu. Mimo akreditované fotografy a novináře není povoleno do areálu vnášet profesionální fotoaparáty a objektivy!

9. Pořadatel a umělci si vyhrazují právo filmového, video a televizního záznamu koncertu a atmosféry festivalu. Návštěvník zaznamenaný na dokument může být dále zveřejňován bez dalšího upozornění a finanční náhrady.

10. Vstupenka bude při prvním vstupu do areálu doplněna páskou na ruku, se kterou bude možný volný pohyb i mimo areál a bude sloužit jako vrácenka do areálu. V případě ztráty pásky již nebude vstup do areálu umožněn. V případě, že se v areálu festivalu nachází osoba bez pásky na ruce, bude dotyčná osoba z areálu vyvedena! Je nutné mít toto označení na ruce po celou dobu konání festivalu!

11. Do festivalového areálu je zakázáno vodit psy či jiná zvířata.

12. Návštěvníci musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby!

13. Přísný zákaz vstupu na pódium a do prostor v zákulisí.

14. Stanování není povoleno. Pořadatelé neručí za odložené věci.

16. Nedoporučujeme návštěvníkům dopravu vlastními prostředky až do přímé blízkosti festivalového areálu. Ve spolupáci s DP, budou posilněny linky MHD č. 125, 154, 240 nse zastávkami Newtonova, jakobiho a Morseova. Parkování je možno na vyhrazených místech a přilehlých komunikacích při respektování dopravního značení a předpisů. Auta, která budou stát na zákazech a v prostorech, které k tomu nejsou určeny, budou odtahovány odtahovou službou a jejich majitelé pokutováni.

17. K vykonávání hygienických potřeb využijte k tomuto účelu určených zařízení.

18. Házení kelímků s tekutým obsahem mezi návštěvníky nebo na pódium bude bráno jako hrubé porušení festivalových pravidel a člověk při takovém skutku chycený bude vykázán z festivalu bez možnosti návratu, stejně jako u dalších prohřešků proti festivalovému řádu.

19. Zákaz distribuce a umisťování v prostoru festivalu jakékoliv propagační a reklamní materiály bez písemného povolení pořadatele.

20. Pořadatel si vyhrazuje právo udělovat pokyny účastníkům festivalu za účelem zachování bezpečného a hladkého průběhu festivalu, měnit v případě nutnosti s okamžitou platností uvedené podmínky, měnit program a jeho obsah vč. účinkujících v případě nenadálých událostí jako jsou povětrnostní podmínky, nehody, zdravotní stav účinkujících apod.

21. Pořadatel může nařídit evakuaci areálu v případě podezření na ohrožení zdraví účastníků nebo majetku pořadatele jako jsou například přírodní katastrofa, teroristický útok a to bez jakékoliv náhrady škody nebo ušlého zisku účastníka festivalu.

22. Svým vstupem na akci návštěvník prohlašuje, že splňuje podmínky aktuálních vládních hygienických a protiepidemických opatření.

 

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA

Pořadatelské centrum

NON-STOP zdravotnická služba na festivalu

Hasičský sbor

Policie ČR

Městská policie

Úřad Městské části Praha-Petrovice


Olympic

Olympic je legendární česká rocková skupina, která se již několik desetiletí řadí ke špičce české rockové a bigbítové scény. Skupina byla založena v roce 1962.

Za svou kariéru nahrála skupina dvě desítky studiových CD, vydala několik kompilací svých hitů a mnoho záznamů svých živých vystoupení. Byla také oceněna několika cenami v čele s šesti Českými (dříve Zlatými) slavíky a mnoha Zlatými deskami.

První album kapely Želva je dodnes považováno za jedno z přelomových CD české bigbítové scény.
Své 23. studiové album Kaťata vydali v říjnu roku 2020.


Precedens

V osmdesátých letech se skupina Precedens stala fenoménem. Debut Doba ledová přinesl novou tvář rockové scény a jistě jej lze nazvat kultovním albem. Na něj úspěšně navázala alba Věž z Písku, Pompeje, Aurora. Post zpěvačky po prvotním období, kdy byl frontmanem a zásadním autorem Jan Sahara Hedl (spoluzakladatel skupiny s Martinem Němcem), zastávala nejdéle a nejúspěšněji Bára Basiková. Vedoucí Precedens a výhradní autor (od roku 1984) Martin Němec po Bářině odchodu objevil zpěváka Petra Koláře, který s kapelou nazpíval dvě alba La, la, lá a Drž hudbu! (s písněmi jako Jsi můj Anděl, Berlínská zeď atd.). Po období krátké „hibernace“, kdy se Němec věnoval své druhé autorské kapele Lili Marlene, následovalo krátké období se zpěvačkou Ivou Marešovou (videoklip s písní V minulým životě). Nyní přichází Precedens v zásadně omlazené sestavě s vynikajícím obsazením, kterému vévodí emotivní hlas zpěvačky Daniely Langrové.


láďa Křížek a Kreyson

Ladislav Křížek je stálicí naší hudební scény. Zpěvák, skladatel a textař s duší rockera

Za pětatřicet let na scéně má za sebou stovky vyprodaných koncertů a sedm zlatých desek, jednu s kapelou Citron, tři s Kreysonem a tři se svým bratrem Miroslavem pod značkou Damiens. Je držitelem diamantové desky za víc jak půlmilionu prodaných nosičů, celkově jich prodal přes milion, a to nejen doma, ale i v Evropě a Japonsku.

claymore

Kapela CLAYMORE je hudební skupina hrající hudbu ve stylu gaelic-rocku inspirovaného skotskou a irskou hudbou, okořeněného o specifický zvuk skotských dud. Kapela vznikla na začátku roku 2011. S heslem "Show Must Go On" se čtveřice muzikantů rozhodla pokračovat v tvorbě a činnosti a navázat na své předchozí působení. Zkušenost muzikantů a jejich letité působení na hudební scéně jistě zaručí nevšední rockový zážitek.

Claymore Ladies

A jaký by to byl skotský rock bez highland?! Claymore ladies a jejich kreace jsou nedílnou součástí hudební skupiny Claymore a jejich tanečním doprovodem.

the interlude

The Interlude, dívčí rockové trio gymnazistek hrající všechno točící se kolem rock n rollu. V roce 2020 ještě jako čistě kytarová trojka, dnes už v plné síle i s bicí složkou, stále ve stejném složení, a to Terezou Kaščákovou u basové kytary, Terezou Ondřejčkovou na elektrické kytaře a Natálií Neckářovou za bicí soupravou. Roku 2022 zvítězily v soutěži kapel, a díky tomu už mají dva singly venku, spousta vlastní tvorby na své vydání teprve čeká. Jejich texty nejsou jen v angličtině, píší i ve svém rodném jazyce nebo třeba v italštině. Mimo své autorské písničky hrají také covery známých rockových hitů od Queen, KISS až po Nirvanu.

jan smetana

Moderátor, televizní sportovní komentátor a reportér. ¨

Jeden z věčně usmívajícího se týmu dnes již téměř ikonického pořadu České televize, Branky -body-vteřiny.

Sportovec tělem i duší, pohodář a rodinný typ...

Opravdový profesionál kloubící moderátorské řemeslo s přirozenou sympatií a kontaktním přístupem k publiku.  

A také jeden z mnoha, který má v sobě ten opravdový rockový plamen.

Honza bude tím, který vás bude provázet celým festivalovým programem a věříme, že posune Rock Fest přímo do první ligy hudebních festivalů.


Vstupenky Petrovický rock fest

Základní

850,00Kč

  • 28.2.2023 - 23.6.2023

Koupit 
Akční

750,00 Kč

  • 31.12. 2022 - 28.2.2023

Koupit 
Extra

650,00 Kč

  • Při koupi +10 vstupenek. Kontaktujte pořadatele.

Koupit 

jak se k nám dostanete?

Organizátor doporučuje všem návštěvníkům festivalu použít pravidelných linek MHD 125, 240 a 154, které budou po domluvě s DPHMP posíleny. Mimo to budou vytvořena záchytná parkoviště s omezenou kapacitou. O umístění budeme včas informovat. Vjezd do festivalového areálu a jeho bezprostřední blízkosti, bude omezen na servisní vozidla a vozidla organizace.

Grammova 408,Praha-Petrovice

+420 274 860 731

info@kultura-praha-petrovice.cz